Technologické řešení

Technologické řešení

Technologická vyspělost WEBDISPEČINKU je pro Vás zárukou maximálních úspor i maximálního pohodlí.

Mobilní jednotka, umístěná ve vozidle, pochází z vývoje a produkce jednoho ze světových leaderů v oblasti navigačních a komunikačních aplikací pro oblast dopravní telematiky a elektronického mýta, české společnosti Princip a.s. Technologicky vyspělé mobilní jednotky s rychlým a výkonným procesorem dokážou přímo odečítat mnoho provozních parametrů bez potřeby dalších čidel. Více informací o mobilních jednotkách a jejích funkcích najdete zde.

Softwarová nadstavba - samotná aplikace WEBDISPEČINK - funguje bez jakékoliv instalace, k jejímu provozování zcela postačí internetový prohlížeč (Microsoft Edge, Firefox, Google Chrome) a připojení k internetu. Množství funkcí, obsažené v aplikaci, Vám umožní řídit vozový park rychle, efektivně a pohodlně.

A navíc: výstupy (data) z WEBDISPEČINKU lze snadno přenést do jakéhokoliv Vámi používaného programu (MS Excel, účetní programy, manažerské a řídící systémy). Informační systémy lze napojit i na dostupné API rozhraní systému WEBDISPEČINK.

Pokud hledáte robustní, technologicky vyspělé a sofistikované řešení pro řízení Vašeho vozového parku, pak WEBDISPEČINK určitě oceníte.