Zaloguj

WEBDISPECINK - kompleksowy system monitorowania floty pojazdów

Aktualności

 • 11.6.2021

  Nedostupnost služeb Webdispečink

  Vážení klienti, v rámci údržby systému Webdispečink nebude dne 12.6. v době od 22:00h do 23:00h systém Webdispečink dostupný, včetně API rozhraní. Děkujeme za pochopení.

  więcej
 • 7.5.2021

  Nedostupnost služeb Webdispečink

  Vážení klienti, v rámci údržby systému Webdispečink nebude dne 7.5. v době od 22:00h do 23:00h systém Webdispečink dostupný, včetně API rozhraní. Děkujeme za pochopení.

  więcej
 • 29.1.2021

  31.3.2021 již proběhne ukončení podpory TLS 1.0 a 1.1 na API rozhraní Webdispečinku

  Vážení zákazníci,
  dne 31.3.2021 vaše integrace přestanou fungovat, pokud nepodporujete TLS 1.2.
  Prosíme vás o kontrolu nastavení propojení Webdispečinku a vašich systému. 
  Jedná se o propojení na různé dopravní systémy (sped2007, 3K Doprava, AC Transport, AZ PRO a další), ERP systémy (Microsoft Navision, Helios Orange, SOFTIP a další), případně jiné informační systémy (ISAT, SKEAGIS, AURUS apod.).
  Propojení se týká i různých napojení pro spediční společnosti (PROJECT44,  Gatehouse, DUVENBECK, LKW Walter apod.). Případně také různé propojení, které jste si nechali naprogramovat na míru.  Ujistěte se, prosím, u vašeho dodavatele tohoto propojení, že je vše připraveno na přechod na TLS 1.2. V opačném případě vám tato komunikace 31.3.2021 přestane fungovat.

  Máte-li v této souvislosti jakékoli dotazy, zašlete nám je emailem na webdispecink@eurowag.com případně kontaktujte naši infolinku +420 233 555 111.

  Děkujeme. Váš Webdispečink

  więcej
pokaż więcej

WEBDISPECINK

Aplikacja WEBDISPECINK pozwala na oszczędności już od samego początku. Urządzenie mobilne jest w stanie odczytać wiele parametrów pracy (np. poziom paliwa w zbiorniku, nacisk na oś, temperaturę w przestrzeni transportowej) bez dodatkowych urządzeń peryferyjnych. W przeciwieństwie do innych podobnych produktów mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach dodatkowych urządzeń i ich instalacji.

pokaż więcej

APLIKACJA WEBDISPECINK DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Aplikacja WEBDISPECINK pozwala na wygodny dostęp do danych za pomocą telefonu komórkowego. System daje możliwość podglądu bieżącej lokalizacji oraz historii przejazdu, kosztów i generowania raportów. W celu uzyskania niezbędnych informacji wystarczy telefon komórkowy z dostępem do internetu.

pokaż więcej

WD Fleet

WD Fleet jest aplikacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych i tabletów, służy jako terminal komunikacyjny. W porównaniu do tradycyjnej nawigacji aplikacja oferuje mnóstwo funkcji i pozwala na generowanie raportów dotyczących historii przejazdu i efektywności pracy kierowcy.

pokaż więcej
Jak to działa
Jak to działa
Jak to działa

Jak to działa

Podstawą działania usługi jest pojazd wyposażony w moduł GPS z kartą SIM, który służy do zbierania i wysyłania danych do aplikacji WEBDISPECINK. Dostęp do danych możliwy jest na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Dla Twojej wygody aplikacje są również dostępne dla smartfonów i tabletów.

pokaż więcej

Kontakty

pokaż więcej