Reference, AG FOODS Group a.s.

Reference, AG FOODS Group a.s.

AG FOODS Group a.s.

AG FOODS Group a.s.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.agfoods.eu

Společnost AG FOODS Group a. s., byla založena rodinou Jízdných v roce 1990. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci rozpustných nápojových směsí. S tím souvisí také prodej a servis technologií pro přípravu těchto směsí do segmentů Food Service, Vending a HoReCa. Během období své činnosti společnost dosáhla mnoha významných obchodních úspěchů na českém trhu i v řadě zemí Evropy. Náš moderní výrobní závod a administrativní centrum se nachází v České republice v Košíkově u Velké Bíteše. Péči o středoevropské zákazníky zajišťují dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Produkty pod značkou AG FOODS jsou také exportovány do mnoha státu Evropy, od Velké Británie až po Rusko.

Nabízíme zákazníkům komplexní řešení pitných režimů a nápojového servisu. Zajišťujeme řešení pro individuální potřeby tak odlišných skupin zákazníků jakými jsou například mateřské školy, nemocnice, bezpečnostní složky státu, provozovatelé nápojových automatů či restaurační a hotelové provozy. Za vším co děláme si stojíme a nikdy neriskujeme dobré jméno naší firmy. Ať už se jedná o kvalitu vstupních surovin, neustálou kontrolu všech procesů ve výrobě nebo důkladnou kontrolu hotových výrobků. Zdravotní nezávadnost je pro nás prioritou číslo jedna. Také zajištění klientského servisu a s tím související poskytování služeb prostřednictvím centra péče o zákazníky je pro nás přednostní. Stále stojíme před dalšími výzvami v dodávkách nápojů a technologií, poskytování služeb, v inovacích a vývoji nových produktů a hodláme tyto výzvy naplnit v zájmu spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Aplikaci Webdispečink používáme od roku 2009. A to především pro monitoring pohybu našich vozidel, především obchodních zástupců a servisních techniků. Systém Webdispečink nám tak pomáhá efektivně řídit náš vozový park. Tím samozřejmě šetří i výdaje na provoz vozového parku a tak můžeme uspořené finanční prostředky vynakládat na další rozvoj naší firmy.

Šárka Kašparová

Referenční dopis