Reference, Dr.Oetker, spol. s r.o.

Reference, Dr.Oetker, spol. s r.o.

Dr.Oetker, spol. s r.o.

Dr.Oetker, spol. s r.o.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.oetker.cz

Dr.Oetker je rodinná firma založená v roce 1891 v Bielefeldu v Německu. Dr.Oetker je mezinárodně aktivní firma, která zaujímá významná postavení na důležitých trzích světa, kde stále posiluje svou značku. Dr.Oetker patří k významným producentům potravinářského průmyslu. Zaměstnává jen v potravinářství přes 9.000 lidí nejen v Evropě, ale i v Brazílii a Kanadě. Jedním z nejdůležitějších oddělení firmy jsou laboratoře kontroly kvality spolu se zkušební a vývojovou kuchyní, které zajišťují, aby veškeré produkty značky Dr.Oetker vyhovovaly přísným požadavkům na kvalitu, jednoduchosti přípravy a zároveň vyvíjí nové produkty podle požadavků a potřeb zákazníků. Tím ručí značka Dr.Oetker za kvalitu a Váš úspěch v kuchyni.
V bývalém Československu byla firma Dr.Oetker založena v roce 1923 v Brně a rychle získala u zákazníka věhlas a důvěru, garantované vysokou kvalitou svých produktů. Od roku 1962 se mohl zákazník s produkty Dr.Oetker setkat pouze v prodejnách Tuzexu. Na československý a později na český trh se firma Dr.Oetker vrátila v roce 1991. V současné době má firma Dr.Oetker sídlo a výrobní závod na suché směsi v Kladně a Dr. Oetker v České republice zaměstnává přes 190 pracovníků. Sortiment značky Dr.Oetker v ČR obsahuje cca 130 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Bohatý sortiment značky Dr.Oetker zahrnuje přísady na pečení, směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, čerstvé dezerty, sladká jídla v prášku, mražené pizzy Ristorante, Casa di Mama, Guseppe a Maestro a přípravky na zavařování.

Aplikace Webdispečink byla zavedena v naší firmě na jaře roku 2010. Od té doby Webdispečink používáme pro generování knihy jízd a sledování průměrné spotřeby PHM. Občas je také potřeba znát aktuální pozici našich vozidel, což není v aplikaci problém zjistit. Webdispečink také používáme pro vyhodnocení pracovní činnosti našich obchodních zástupců, hlavně z pohledu efektivnosti jejich naplánovaných tras a zdržení u jednotlivých klientů. Dá se tedy říci, že nám aplikace pomáhá ve zvyšování produktivity a odbourává nám mnoho administrativní práce (výpočty spotřeb, vedení KJ, získávání manažerských podkladů). V tom je pro nás Webdispečink neocenitelným pomocníkem a proto jej můžeme doporučit i dalším zájemcům.

Ing. Miroslav Němec
Controller Junior

Referenční dopis