Reference, VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.

Reference, VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.

VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.vymyslicky.cz

Základy společnosti VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. byly položeny v roce 1990, kdy se bratři Radislav a Vladimír Vymysličtí začali zabývat servisem a revizemi výtahů jako živnostníci. V roce 1992 toto sdružení živnostníků založilo spol. s r.o., která pod názvem VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. působí dodnes a každoročně zvyšuje svůj podíl na trhu s výtahy. Výroba je od roku 2003 z hlavní části převedena do nového objektu v Uherském Hradišti - Jarošově, část výroby se provádí v původní výrobní hale v Kněžpoli. Naši zaměstnaci mají k dispozici téměř 6.000 m2 pracovní plochy.
Firma VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. si během své působnosti vybudovala střediska v Brně, Přerově, Zlíně a obchodní a servisní síť po celé České republice ve všech krajských městech a mnoha bývalých okresních městech. V zahraničí působíme na Slovensku prostřednictvím servisních partnerů, v Srbsku a Chorvatsku rovněž spolupracujeme s obchodní a servisní sítí.

Aplikaci Webdispečink používáme od roku 2009. Díky této aplikaci máme detailní přehled o pohybu našich vozidel. Jak montážních, tak servisních. Díky tomu zvyšujeme efektivitu našich zaměstnanců. Zároveň nemusíme psát knihu jízd a tím šetříme na administrativních výdajích. S aplikací Webdispečink máme dobrou zkušenost a můžeme ji ostatním firmám jen doporučit.

Martin Vymyslický servis, služby, technická podpora

Referenční dopis