Reference, Český rozhlas

Reference, Český rozhlas

Český rozhlas

Český rozhlas

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.rozhlas.cz

Tuto aplikaci jsme začali využívat na základě výběrového řízení provedeného na jaře roku 2016. Dříve jsme využívali jiný monitorovací systém, který jsme tímto opustili.

Současný systém GPS nám především nabídnul více funkcionality, což přináší lepší kontrolu nad rozhlasovým vozovým parkem. Navíc se nám líbí, že se systém neustále vyvíjí a je tedy možné řešit i další specifické požadavky.

V tomto systému se automaticky generuje kniha jízd, importují se informace o tankování v síti ČS prostřednictvím platebních karet CCS a díky tomu známe průměrné spotřeby vozidel, ceny paliv a ostatních nákladů. Umožňuje nám to mít velmi dobrý přehled o hospodárném využití vozidel ČRo a nad celým vozovým parkem.

Oproti jiným monitorovacím systémům, které v podstatě píší pouze knihu jízd a několik základních reportů GPS, nabízí mnohem širší možnosti využití. Například upozornění na STK či servisy vozidel, možnosti evidence důležitých položek, souvisejících s provozováním vozového parku. Velmi také oceňujeme, že bylo možné některé funkce upravit nebo vytvořit přímo pro nás na míru.

Díky tomuto systému tak šetříme především čas, který je v mediálním světě velmi vzácný.

David Štichauer
Specialista autoprovozu

Referenční dopis