Reference, ha-vel internet s.r.o.

Reference, ha-vel internet s.r.o.

ha-vel internet s.r.o.

ha-vel internet s.r.o.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.ha-vel.cz

Telekomunikační skupina ha-vel® sdružuje společnosti poskytující špičkové telekomunikační služby v rámci regionu střední Evropy a v současné době, zde nalezneme společnost ha-vel® internet s.r.o. a ha-vel® Slovakia s.r.o..
Společnost ha-vel® internet s.r.o. vznikla v roce 1996 ve Frýdku – Místku. Za 12 let svého působení na trhu se dokázala vypracovat z lokálního poskytovatele internetového připojení ve významného českého telekomunikačního operátora s celostátní působností, poskytujícího komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Telekomunikační skupina ha-vel® nabízí individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Všem zákazníkům poskytujeme široké spektrum telekomunikačních služeb. Naše národní páteřní, ale i mezinárodní síť, spolehlivá datová centra v Praze, Ostravě, Brně a individuální péče o zákazníka jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti Vás, našich klientů. Telekomunikační síť ha-vel® je nyní dostupná na území celé České republiky, přičemž vlastní infrastrukturou disponuje v cca 50-ti městech.
Bez nadsázky lze říci, že s výjimkou služeb, u kterých jsou v oblasti telekomunikací vyžadovány speciální licence (mobilní hlasové služby - Vodafone, O2, T-mobile), poskytuje ha-vel® svým klientům kompletní portfolio telekomunikačních a IT služeb. Po desetiletí růstu a vývoje má vybudováno kompletní zázemí sestávající se z obchodního, technického a administrativního týmu, doplněné o nonstop služby centra péče o zákazníka (CRM) a dohledového centra (HOTLINE).

Aplikaci Webdispečink jsme zavedli v naší firmě na začátku roku 2008. Od té doby již nemusíme psát ručně knihu jízd. Navíc víme přesně, kde se zrovna naše vozidla nacházejí. Eliminujeme tak nadbytečné cesty našich řidičů, kteří vědí, že jsou pod dohledem systému. Daří se nám tak šetřit nemalé peníze a tak systém Webdispečink pomáhá naší firmě snižovat náklady na provoz vozidel.

Helena Kysučanová
referent vnitřní správy

Referenční dopis