Mobilní aplikace WD Driver

Mobilní aplikace WD Driver

wd-driver

WD Driver 1.0

Mobilní aplikace WD Driver je určena pro řidiče a osádky vozidel. Jejím hlavním účelem je automaticky identifikovat tyto osoby pomocí mobilního telefonu a následně je doplnit do knihy jízd. Identifikace probíhá přes Bluetooth komunikaci mezi telefonem a mobilní GPS jednotkou instalovanou ve vozidle.

wd-driver

Aplikace navíc umožňuje zvolit typ jízdy (soukromá/služební) a vyplnit účel jízdy (z předvoleného seznamu nebo zapsáním jiného účelu řidičem).

wd-driver wd-driver wd-driver

Účely se pak zapisují do knihy jízd k jednotlivým jízdám a je tak možné jednoduše deklarovat, např. kontrolním orgánům, proč vozidlo konalo danou cestu.

wd-driver

Na základě toho je v aplikaci Webdispečink možné jednoduše zjistit za jakým účelem jsou vozidla používána nejčastěji a vyčíslit náklady na palivo.

wd-driver

Dejte tedy sbohem všem hardwarovým periferiím při instalaci GPS jednotek do vozidel (tj. přepínačům, čipům Dallas/RFID, čtečkám čipů, sirénkám). Vše nově nahradí aplikace WD Driver! Aplikace je již nyní ke stažení na Google Play a Apple App Store.

wd-driver
UPOZORNĚNÍ:

Aby vše řádně fungovalo, je nejprve nutné správně nastavit telefony osádek vozidel (zejména jejich spárování s uživateli systému Webdispečink). Za tímto účelem jsme pro Vás vytvořili podrobný návod.

Podporované GPS jednotky:
  • Vetronics 760
  • Vetronics 770
  • Vetronics 810
  • Vetronics 820
  • Vetronics 845 (Dongle Full)
Získat aplikaci
Google play Apple Appstore
Ikona vytvořená společností PRINCIP a.s. z www.flaticon.com