Mobilní aplikace WD Driver

Mobilní aplikace WD Driver

wd-driver

Identifikace řidiče a osádky

Mobilní aplikace WD Driver je určena pro řidiče a osádky vozidel. Jejím hlavním účelem je automaticky identifikovat tyto osoby pomocí mobilního telefonu a následně je doplnit do knihy jízd. Identifikace probíhá přes Bluetooth komunikaci mezi telefonem a mobilní GPS jednotkou instalovanou ve vozidle.

wd-driver

Volba typu a účelu jízdy

Aplikace navíc umožňuje zvolit typ jízdy (soukromá/služební) a vyplnit účel jízdy (z předvoleného seznamu nebo zapsáním jiného účelu řidičem).

wd-driver wd-driver wd-driver

Účely se pak zapisují do knihy jízd k jednotlivým jízdám a je tak možné jednoduše deklarovat, např. kontrolním orgánům, proč vozidlo konalo danou cestu.

wd-driver

Na základě toho je v aplikaci Webdispečink možné jednoduše zjistit za jakým účelem jsou vozidla používána nejčastěji a vyčíslit náklady na palivo.

wd-driver

Tankovací / dobíjecí směrnice a zobrazení PIN k tankovací kartě

Aplikace také může pomoci řidiči najít nejbližší doporučenou čerpací nebo dobíjecí stanici. A při neznalosti PIN k tankovací kartě si ho řidič může jednoduše zobrazit.

wd-driver wd-driver wd-driver

Elektromobilita v kapse

Též jsou podporovány elektromobilní funkce. Je zobrazován stav nabití baterie (tzv. SOC), dojezd vozidla, případně čas do nabití vozidla na 80 a 100%. Uživatel tak má u elektrických vozidel, ale i plug-in hybridů, možnost sledovat aktuální hodnoty.

wd-driver wd-driver

Rozhodnutí je na vás

Dejte tedy sbohem všem hardwarovým periferiím při instalaci GPS jednotek do vozidel (tj. přepínačům, čipům Dallas/RFID, čtečkám čipů, sirénkám). Vše hravě nahradí aplikace WD Driver!

Získat aplikaci

Aplikace je již nyní ke stažení na Google Play a Apple App Store. Jedná se však o příplatkovou funkcionalitu, proto prosím, kontaktujte našeho obchodního zástupce nebo technickou podporu pro zprovoznění.

Google play Apple Appstore

Upozornění:

Aby vše řádně fungovalo, je nejprve nutné správně nastavit telefony osádek vozidel (zejména jejich spárování s uživateli systému Webdispečink). Za tímto účelem jsme pro Vás vytvořili podrobný návod.

Podporované GPS jednotky:

  • Vetronics 760
  • Vetronics 770
  • Vetronics 810
  • Vetronics 820
  • Vetronics 845 (Dongle Full)
Ikona vytvořená společností PRINCIP a.s. z www.flaticon.com